- CLOSED
HARUM MANIS Creamy FREEBASE
RM25.00
52 Sold
- 60ML
- 6MG
Related products
PRIMITIVE VAPOR OPMH PROJECT FREEBASE 60ML
953 Sold
| Brand | PRIMITIVE VAPOR |
|---|---|
| Nic Type | Freebase |
| Flavour | Berrymilk Pie, Blueberrymilk Pie, Buttermilk Pie, Espresso Cannoli, Espressomilk Pie, Watson Milkpie |
| Strength | 6mg, 12mg, 18mg, 24mg |
| Base Flavour | Creamy |
| PG/VG Ratio | 40PG/60VG |
SKWEZED ORIGINAL SALT 10ML
63 Sold
| Brand | SKWEZED |
|---|---|
| Nic Type | Salt |
| Bottle Size | 10ml |
| Flavour | Apple, Apple Ice, Banana, Lychee, Lychee Ice, Mango, Mango Ice, Strawberry, Watermelon |
| Strength | 25mg, 30mg, 50mg |
| PG/VG Ratio | 50PG/50VG |
| Base Flavour | Fruity |
DISTRICT ONE 21 : FREEBASE 60ML
792 Sold
| Brand | DISTIRCT ONE 21 |
|---|---|
| Nic Type | Freebase |
| Flavour | Black Water, Butterscorth Cream Cake, Classic Buttered Bacco, Cream of The Crop, Salted Caramel, Top Shelf |
| Strength | 6mg, 12mg, 18mg, 24mg |
| PG/VG Ratio | 40PG/60VG |
| Base Flavour | Creamy |
THE CUSTARD COMPANY 60ML FREEBASE (OLD STOCK)
126 Sold
| Brand | THE CUSTARD COMPANY |
|---|---|
| Nic Type | Freebase |
| Flavour | Blueberry Custard, Raspberry Custard, Strawberry Custard, Vanilla Custard |
| Strength | 6mg, 12mg, 18mg |
| PG/VG Ratio | 30PG/70VG |
| Base Flavour | Creamy |
MTERK TERKISH SERIES FREEBASE 60ML
466 Sold
| Brand | MTERK |
|---|---|
| Nic Type | Freebase |
| Flavour | Banana AF, Blend, Harvest, Kake, Kreme, Limonita, Maize, Melon, Nectar, Pumpkin AF, Tobacco, Tradition |
| Strength | 6mg, 12mg, 18mg |
| PG/VG Ratio | 30PG/70VG |
| Base Flavour | Creamy |
OHMBOY : CUSTARD FREEBASE
54 Sold
| Brand | OHMBOY |
|---|---|
| Nic Type | Freebase |
| Flavour | Blueberry Custard, Strawberry Custard |
| Strength | 6mg, 12mg, 18mg |
| PG/VG Ratio | 70PG/30VG |
| Base Flavour | Creamy |
WHALE DREAM
31 Sold
| Brand | WHALE DREAM |
|---|---|
| Bottle Size | 100ml |
| Flavour | Hokkaido Cheese Tart, Honeydew Rollcake |
| Strength | 6mg, 12mg |
| Base Flavour | Creamy |
| Nic Type | Freebase |
MR-E : LEMON ICE FREEBASE 60ml
137 Sold
| Brand | MR-E |
|---|---|
| Nic Type | Freebase |
| Bottle Size | 30ml, 60ml |
| PG/VG Ratio | 67PG/33VG |
| Base Flavour | Fruity |
| Strength | 6mg, 12mg |


Reviews
There are no reviews yet.