- CLOSED
BRANDED VAPOR FRESH FRUIT SALT 30ML
155 Sold
| Brand | BRANDED |
|---|---|
| Nic Type | Salt |
| Bottle Size | 30ml |
| Flavour | Barista, Dolo, Fresh Fruit, Frozen Fruit, Pear Berry, Pearamon, Screamberry |
| Strength | 30mg, 50mg |
| PG/VG Ratio | 50PG/50VG |
| Base Flavour | Fruity |
BRANDED VAPOR SALT FRESH FRUIT 10mL
56 Sold
| Brand | BRANDED |
|---|---|
| Nic Type | Salt |
| Flavour | Aloha, Fresh Fruit, Woody |
| Strength | 30mg, 50mg |
| PG/VG Ratio | 50PG/50VG |
| Base Flavour | Creamy, Fruity |
DINNER LADY : CORE SERIES ICE FREEBASE 120ML
585 Sold
| Brand | Dinner Lady |
|---|---|
| Nic Type | Freebase |
| PG/VG Ratio | 30PG/70VG, 50PG/50VG |
| Base Flavour | Fruity |
| Flavour | Grape Vine Ice, Honeydew Malonade Ice, Strawberry Apple Ice, Tropic Mango Ice, Watermelon Chill Ice |
| Strength | 6mg, 12mg |
INNEVAPE : VAPE MY DAY 30ML SALT
41 Sold
| Brand | INNEVAPE |
|---|---|
| Nic Type | Salt |
| Flavour | HEISENBERG MENTHOL, VAPE MY DAY |
| Strength | 24mg, 50mg |
| PG/VG Ratio | 60PG/40VG |
| Base Flavour | Creamy, Fruity |
MR-E : JADE ICE FREEBASE 60ML
993 Sold
| Brand | MR-E |
|---|---|
| Nic Type | Freebase |
| PG/VG Ratio | 67PG/33VG |
| Base Flavour | Fruity |
| Strength | 6mg, 9mg, 12mg, 18mg, 24mg |
MR-E : JADE TIGER FREEBASE 60ML
1121 Sold
| Brand | MR-E |
|---|---|
| Nic Type | Freebase |
| PG/VG Ratio | 67PG/33VG |
| Base Flavour | Fruity |
| Strength | 6mg, 9mg, 12mg, 18mg, 24mg |
MR-E : LEMON ICE FREEBASE 60ml
137 Sold
| Brand | MR-E |
|---|---|
| Nic Type | Freebase |
| Bottle Size | 30ml, 60ml |
| PG/VG Ratio | 67PG/33VG |
| Base Flavour | Fruity |
| Strength | 6mg, 12mg |
MR-E : STRAIGHT GRAPE FREEBASE 60ML
61 Sold
| Brand | MR-E |
|---|---|
| Nic Type | Freebase |
| Bottle Size | 60ml |
| PG/VG Ratio | 67PG/33VG |
| Base Flavour | Fruity |
| Strength | 6mg, 12mg |
MR-E : STRAIGHT GRAPE ICE FREEBASE
84 Sold
| Brand | MR-E |
|---|---|
| Nic Type | Freebase |
| Bottle Size | 30ml, 60ml |
| PG/VG Ratio | 67PG/33VG |
| Base Flavour | Fruity |
| Strength | 6mg, 12mg |
NAKED NKD 100 SALT 30ML
3299 Sold
| Brand | NAKED 100 SALT |
|---|---|
| Nic Type | Salt |
| Flavour | American Patriot, Berry, Cuban Blend, Euro Gold, Hawaiian Pog, Lava Flow, Mango, Melon, Melon Kiwi, Mint, Really Berry, Strawberry Pom |
| Strength | 35mg, 50mg |
| PG/VG Ratio | 50PG/50VG |
| Base Flavour | Fruity |
ONE HIT WONDER MAN 30ML SALT (OLD STOCK)
475 Sold
| Brand | ONE HIT WONDER |
|---|---|
| Nic Type | Salt |
| Flavour | Army Man, Fire Man, Island Man, Island Man Ice, Magic Man, Mini Muffin Man, My Man, Rocket Man, The Man, The Muffin Man |
| Strength | 25mg, 30mg, 50mg |
| PG/VG Ratio | 40PG/60VG |
| Base Flavour | Fruity |
SKWEZED ORIGINAL SALT 10ML
63 Sold
| Brand | SKWEZED |
|---|---|
| Nic Type | Salt |
| Bottle Size | 10ml |
| Flavour | Apple, Apple Ice, Banana, Lychee, Lychee Ice, Mango, Mango Ice, Strawberry, Watermelon |
| Strength | 25mg, 30mg, 50mg |
| PG/VG Ratio | 50PG/50VG |
| Base Flavour | Fruity |





