- CLOSED
NKD Naked 100 ASIA SALT 30ML
625 Sold
| Strength | 35mg, 50mg |
|---|---|
| Flavour | Apple Ice, Hawaiian Pog, JUICE WATERMELON ICE, Lava Flow, LEMON LIME ICE, MANGO PINEAPPLE ICE, PINEAPPLE APPLE ICE, STRAWBERRY SOUR CANDY ICE |
OAT DRIPS : OAT DRIPS SALT 30ML
154 Sold
| Brand | OATDRIP |
|---|---|
| Nic Type | Salt |
| PG/VG Ratio | 50PG/50VG |
| Base Flavour | Creamy |
| Flavour | CocoPandan, V1 Original, V2 Mung Bean, V3 Banana, V5 Chocolate Legacy, V6 Future Series, V7 Oat Raisin, V8 Iced Oat Strawberry |
| Strength | 30mg |
ONE HIT WONDER MAN 30ML SALT (OLD STOCK)
475 Sold
| Brand | ONE HIT WONDER |
|---|---|
| Nic Type | Salt |
| Flavour | Army Man, Fire Man, Island Man, Island Man Ice, Magic Man, Mini Muffin Man, My Man, Rocket Man, The Man, The Muffin Man |
| Strength | 25mg, 30mg, 50mg |
| PG/VG Ratio | 40PG/60VG |
| Base Flavour | Fruity |
OPMH PROJECT WATSON OG SERIES SALT 30ML
245 Sold
| Brand | OPMH PROJECT |
|---|---|
| Nic Type | Salt |
| Flavour | Gold, OG, Original, Platinum, Watson Milkpie, White Gold |
| Strength | 30mg, 50mg |
| PG/VG Ratio | 50PG/50VG |
| Base Flavour | Creamy, Tobacco |
PHILLIP ROCKE GRAND RESERVE SALT CREME DE LA CREAM
121 Sold
| Brand | Philip Rocke |
|---|---|
| Nic Type | Salt |
| Bottle Size | 30ml |
| Flavour | Creame De La Creme, Honey Cream |
| Strength | 40mg |
| PG/VG Ratio | 20PG/80VG |
| Base Flavour | Creamy |
Project Mint Salt 15ml
60 Sold
| Flavour | Apple, Blueberry, Cola, Honeydew, Lychee, Lychee Watermelon, Watermelon |
|---|
SKWEZED ORIGINAL SALT 10ML
63 Sold
| Brand | SKWEZED |
|---|---|
| Nic Type | Salt |
| Bottle Size | 10ml |
| Flavour | Apple, Apple Ice, Banana, Lychee, Lychee Ice, Mango, Mango Ice, Strawberry, Watermelon |
| Strength | 25mg, 30mg, 50mg |
| PG/VG Ratio | 50PG/50VG |
| Base Flavour | Fruity |
STEEP POPDEEZ CARAMEL POPCORN 30ML SALT
237 Sold
| Brand | STEEP POP DEEZ |
|---|---|
| Nic Type | Salt |
| Flavour | Caramel Popcorn |
| PG/VG Ratio | 50PG/50VG |
| Base Flavour | Creamy |
| Strength | 35mg, 50mg |
THE STEAM FACTORY : SCREWBACCO SALT 10ML -30ML
32 Sold
| Brand | THE STEAM FACTORY |
|---|---|
| Nic Type | Salt |
| Bottle Size | 10ml, 30ml |
| Flavour | Blewbacco, Blue Ballz, Screwbacco |
| Strength | 35mg, 50mg |
| PG/VG Ratio | 50PG/50VG |
| Base Flavour | Creamy |
UWell 10ML Salt
74 Sold
| Strength | 35mg |
|---|---|
| Flavour | Double Mango, Grape Bubble Gum, Lychee Lemonade, Vanilla Cream, Watermelon Peach |
YOGI ICE ORCHARD BLENDS SALT 30ML
91 Sold
| Brand | YOGI |
|---|---|
| Strength | 35mg, 50mg |
| Nic Type | Salt |
| Flavour | Apple Mango Ice, Apple Peach Ice, Apple Pink Guava Ice, Apple Strawberry Ice, Apple Watermelon Ice, Banana Pineapple Ice, Banana Watermelon Ice, Red Apple Ice |





